logo.png

Družstva

Tréninky
Pondělí 6.00-7.00 (I.A)
16:45-17.30 (I.B)
18.30-19.30 (I.A)
Úterý 15.30-17.30 (I.B)
17.30-19.30 (I.A)
Středa 6.00-7.00 (I.A)
15.00-17.00 (I.A+I.B)
Čtvrtek  
Pátek  6.00-7.00 (I.A)
15.00-16.00 (I.B)
16.00-17.30 (I.A)
 Suchá  čtvrtek 17:30-18:30
I. družstvo - trenér Miloslav Lhotka, Adam Kavřík, Petr Neumann
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
Čech Kryštof - I.A 6.2.2024   Bendová Karolína - I.A 10.1.2024  
Břinčil Mirek - I.A 5.1.2024   Bendová Kateřina - I.A 10.1.2024  
Fleischmann Adam - I.A 8.1.2024   Myšková Eliška - I.A    
Gross David - I.A 5.2.2024   Jurčíková Kamila - I.A    
Havlín Štěpán - I.B 4.1.2024   Teplá Klára - I.A    
Kočí Jan - I. A     Nováková Rozárie - I.A 11.1.2024  
Mach Daniel - I.A 2.1.2024   Suchánková Elena - I.B 3.1.2024  
Novák Šimon - I.A 11.1.2024        
Pavlíček Filip - I.A          
Pavlíček Radim - I.A     Vajda Michal - I.B 15.1.2024  
Petránek Josef - I.A 29.1.2024   Prachař Vojtěch - I.B 5.1.2024  
Procházka Matyáš - I.A     Mejstřík David - I.B 12.2.2024  
Mach Tomáš - I.A 2.1.2024   Šebetka Michal - I.B    
Suchý Marek - I.B 10.1.2024   Šimůnek Matěj - I.B    
Větrovský Matěj - I.A     Kadeřábek Matěj - I.A    
Tréninky
Pondělí  
Úterý 15.30-17.30
Středa 18.00-19.30
Čtvrtek  suchá 17:30
Pátek 15.00 - 16.00
II. družstvo - trenér Petr Černý, Pavel Suk, Adam Kavřík
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
      Bromová Beáta 13.1.2024  
Hrbek Vladimír 4.1.2024   Horáková Laura    
Havlina Samuel     Brunclíková Amálie 21.1.2024  
Kovář Maxim 26.1.2024   Fratričová Jolana 25.1.2024  
      Prachařová Aneta 5.1.2024  
           
Moravec Stanislav     Tesařová Barbora 7.1.2024  
Vyšanský Martin          
Vočadlo Milan     Vojtová Valentýna 23.1.2024  
Soukup Tadeáš 12.2.2024   Vokounová Jana    
Vajda Daniel 15.1.2024   Zemanová Sára 22.1.2024  
           
           
           
           
           
           
           
Tréninky
 Pondělí  17.30-18.30
 Úterý  -
 Středa  17.00-18.00
 Čtvrtek  18.30-19.30
 Pátek  
 III. družstvo - trenér Adam Kavřík, Johanna Peková, Bárbora Puchnerová, Klára Reslová, Vendula Nováková, Petra Dvořáčková
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
Avdulaj Eleanor   11.10.2024 Johancsik Šimon   8.11.2024
Malečková Anežka     Lhotka Lukáš 29.1.2024  
Vilímovská Markéta 11.1.2024   Hrbek Antonín 4.1.2024 3.10.2024
Kakosová Veronika   12.9.2024 Mysliveček Matěj 2.1.2024 9.1.2024
Přichystalová Aneta 9.1.2024 29.9.2024 Spáčil Jan 29.1.2024 26.7.2024
Mejstříková Tereza 12.2.2024 11.9.2024 Suchánek Vojtěch 3.1.2024 11.9.2024
Vybíhalová Liliana   5.9.2024 Šebetka Martin   23.8.2024
Záhorová Zora     Avdulaj David    
Hübstová Sofie   25.4.2024      
Straková Amálie   18.9.2024      
Vondráčková Marie   19.9.2024      
Větrovská Magdaléna   10.9.2024      
Milotová Eliška 29.1.2024 8.10.2024      
Remlerová Jana 9.1.2024        
           
           
           
           
           
           
           

Činnost oddílu podporuje:

Město Kolín

- projekt Sportovní středisko (SpS)

www.arenajech.cz

projekt Sportovního centra mládeže (SCM) - paprsek SOPKo

Program Můj klub 2023 a Můj klub 2023 - zdraví

PARCEL LOGISTIC s.r.o.

AUTOLAK SERVIS Štefan Bučan

Pavel Havelka - výkup železa a barevných kovů

GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA







 

NEJBLIŽŠÍ AKCE

27.1.  MČR družstev - 1.kolo (Kralupy)