Činnost oddílu podporuje:
  • Město Kolín
  • Český svaz plaveckých sportů
  • Středočeský kraj
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - program Můj klub.
 
NEJBLIŽŠÍ AKCE

6.10.2018
Podzimní cena Kolína
(Kolín)

sportovní oddíl plavání kolín

Družstva - od 1.9.2018

I. družstvo - trenér Miloslav Lhotka, Adam Kavřík, Petr Neumann, Petr Davídek
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
Suk Maxim-A    10.5.2019 Vránová Gabriela-A    10.5.2019
Humlíček Jakub-A  13.9.2018  10.5.2019 Peková Johanna-A    10.5.2019
Suk Daniel-A    10.4.2019 Olivová Viktorie-A    10.5.2019
Vyhlídal Filip - A  12.9.2018  10.7.2019 Pátková Anna-A  11.9.2018  10.4.2019
Bednarčík-A František    10.4.2019 Zelená Eliška-A    
Kvaček Tomáš-A  8.9.2018  1.9.2018 Lelková Blanka-A    
 Břinčil Mirek - A  10.9.2018  14.11.2018 Reslová Klára-A    10.5.2019
     
   
Vokoun Roman-B  17.9.2018  12.9.2018 Kašíková Kateřina-B    10.4.2019
 Havlík Richard-B  14.9.2018  19.9.2018 Puchnerová Barbora-B    10.4.2019
 Barták Ondřej-B    29.1.2019 Hrušková Monika-B    12.9.2018
      Humlíčková Nela-B  13.9.2018  6.9.2018
 Bureš Tomáš-C    10.4.2019 Rauchová Andrea-B    20.9.2018
      Teplá Magdaléna-B  17.9.2018 2.9.2018
           
      Nováková Marie-C    17.4.2018
      Nováková Vendula-C    10.4.2018
      Šilarová Vendula-C    17.4.2018
      Šilarová Bára-C
   17.4.2018
Tréninky
Pondělí 6.00-7.00 (A)
  18.30-19.30 (A+B+C)
Úterý 17.30-19.30 (A)
15.30-17.30 (B)
Středa 6.00-7.00 (A)
  15.00-17.00 (A+B+C)
Čtvrtek  
Pátek 16.00-17.30 (A+B+C)
   
 Suchá  čtvrtek 17.00-18.00
nebo 17.30-18.30

II. družstvo - trenér Petr Černý, Pavel Suk
 
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
Barták Lukáš
 18.9.2018  12.9.2018 Bendová Kateřina    26.9.2018
Havlín Jonáš  17.9.2018  29.9.2018 Peková Josefína
   8.1.2019
Holan Matyáš
 13.9.2018  12.9.2018 Lundáková Petra
 17.8.2018  4.10.2018
Pavlíček Filip    31.8.2018 Petránková Anna
   1.9.2018
Procházka Matyáš
   3.10.2018 Hoření Viktorie
   4.9.2018
Bébr Bruno
   1.3.2019 Myšková Eliška
   6.12.2018
Musil Giulio    8.3.2019 Půžová Kateřina
   
Stránský Šimon    5.9.2018 Jelínková Nikol
   24.5.2019
Kočí Jan
   7.3.2019
   
Mach Daniel
 10.9.2018  4.9.2018      
Větrovský Matěj
 16.9.2018  6.12.2018      

         

         

         

         
 
Pondělí  
Úterý 15.30-17.30
Středa
18.00-19.30
Čtvrtek  
Pátek 15.00 - 16.00
   
   
























 III. družstvo - trenér Adam Kavřík, Hana Tůmová, Tomáš Urban, Jakub Svoboda
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
Čech Kryštof    7.2.2019 Bendová Karolína    6.2.2019
Fleischmann Adam    9.4.2019 Duchoňová Sára    1.2.2019
Havlín Štěpán  17.9.2018  24.10.2018 Havlíková Magdaléna  14.9.2018  24.4.2019
Mach Tomáš  10.9.2018   Straková Rozárie    20.9.2018
Musil Gabriel     Šilarová Markéta    
Novák Šimon  13.9.2018  14.9.2018 Škopková Bára  17.9.2018  4.9.2018
Pavlíček Radim    31.8.2018 Trnková Anna  10.9.2018  12.9.2018
Růžička David    16.1.2019 Větrovská Ema  16.9.2018  18.4.2019
Víteček Šimon    2.2.2019 Holanová Ellen    
Růžička Filip    16.1.2019 Nováková Rozárie  13.9.2018  26.3.2019
Břečka Tomáš     Růžičková Jitka    
Šebetka Michal  12.9.2018   Drábková Hana    
      Kačerová Agáta  12.9.2018  
      Kačerová Anita  12.9.2018  
      Langrová Ema    
      Pokorná Eliška    
      Rusnáková Tereza    
      Rypková Magdaléna  14.9.2018  
      Gojná Alena    8.3.2019
      Gojná Veronika    8.3.2019
 Tréninky
 Pondělí  17.30-18.30
 Úterý  -
 Středa  17.00-18.00
 Čtvrtek  18.30-19.30
 Pátek  
   
   



























 
© Copyright 2013 | Clever & Datak