V sobotu 21.2.2015 se konalo v kladenském aquaparku 1.kolo Mistrovství ČR družstev v plavání pro rok 2015. Deset středočeských plavecký oddílů bojovalo o možnost postupu do semifinále. Družstvo žen A ve složení Zelená, Vosecká, Dvořáková Amálie, Kuchařová, Puchnerová, Vránová, Lelková a Neumannová vybojovalo bronzovou příčku výkonem 13383 bodů a v celkovém hodnocení ČR obsadilo 19.místo, jenom tři místa za postupem do semifinále. Družstvo žen B, složeno převážně z mladších plavců: Jurčíková, Chromá, Reslová, Kašíková, Nováková Vendy, Nováková Marie, Němcová, Bartůňková a Dvořáková Eliška vybojovalo 8.místo výkonem 7729 bodů. Družstvo mužů bylo výryzně oslabeno nemocí plavců Kavříka a Víta, proto musel zasáhnout do boje i trenér Černý a dále Svoboda, Suk Maxim, Humlíček, Toman, Suk Daniel a Pospíšil. I přes výrazné oslabení, družstvo mužů doplavalo na 8. místě výkonem 6283 bodů. Všem plavcům děkujeme za skvělé reprezentování našeho oddílu. Výsledky z 1.kola MČR družstev Středočeského kraje můžete najít zde a celkové výsledky ČR zde.