O víkendu 9.-10.12. se na třech bazénech kolinští plavci snažili uspět na  Zimních MČR žáků pro rok 2017.
14-ti letí žáci bojovali v Prostějově a přivezli bronzovou medaili zásluhou Jakuba Humlíčka v disciplíně 400 Vz, Jakub v dalších disciplínách doplaval na bodovaném 5. a 6. místě. Další, bodované 7. místo získala Johanna Peková v disciplíně 200 Z. Výborné časy plavaly i další kolínské plavkyně, Vendula Šilarová a Kristýna Jurčíková.
13-ti letí žáci závodili v Trutnově, a Blanka Lelková startovala v šestí disciplínách a získala 6 medailí, nejcennější zlatou na 100 prsa, dvě stříbrné na 200 prsa a 400 Pz a tři bronzové na 100Pz, 200 Pz a 400 Vz. Klára Reslová doplavala v disciplíně 200 prsa na nepopulárním 4.místě o pouhých 22 setin, další bodované 8. místo získala na 100 prsa. Obrovským zlepšením v disciplíně 200 motýlek získal 8. místo Dan Suk.
12-ti letí žáci plavali v Kopřivnici a Viktorie Olivova dokázala získat zlaté medaile ve všech kraulových disciplínách a stala se tak pětinásobnou mistryní ČR.. Skvěle si vedli i ostatní plavci: Monika Hrušková, Anička Pátková, Majda Teplá a Tomáš Kvaček.
Děvčata ve složení Anička, Monča, Viki a Majda přidala ještě 5.místo ve štafetě 4x50pz.
Nejúspěšnějších MČR žáků, které jsme kdy absolvovali, všem gratulujeme a děkujeme.